filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Animator
http://www.animator-festival.com/
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator
Przyznawane nagrody:
Złoty Pegaz
Srebrny Pegaz
Brązowy Pegaz
Nagroda Specjalna Jury
GRAND PRIX - Kryształowy Animusz
Wyróżnienie
Wyróżnienie Specjalne Jury
Złoty Animusz
Nagroda Specjalna
Nagroda Publiczności
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
nominacje w kategorii Udział w konkursie głównym
zobacz wszystkie
2024
Nominacje
wręczenie nagród 30 czerwca
Kék Pelikán
Natsu e no Tunnel, Sayonara no Deguchi
Slide
edycje rozdania nagród
2023
Handlarze lodu
2022
Debiutantka
2021
Wspomnienia
2020
Coś do zapamiętania
2019
Wychodzę po papierosy
2018
Niewyjazd
2017
A Dad
2016
Przed miłością
2015
Fuga na wiolonczelę, trąbkę i pejzaż
2014
Unmistaken Hands: Ex Voto F.H.
2013
Ab Ovo
2012
Widziałem jak myszy zakopywały kota
2011
Zły pan
2010
Ukryte
2009
Wstęp do Raju 3 € 20
2008
Madame Tutli-Putli
wideo
zobacz wszystkie
Animator - Dzień 5
newsy
zobacz wszystkie
Rusza festiwal Animator
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator rusza w trasę po Polsce
Zakończył się 9. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMATOR
9. Animator rozpoczęty
8 lipca rusza Animator
Wyróżnieni w roku 2024
Natsu e no Tunnel, Sayonara no Deguchi
(
1
)
Das Warten
(
1
)
Eeva
(
1
)
Un Genre de Testament
(
1
)
Zima
(
1
)
Suka
(
1
)
Jestem błękitem
(
1
)
Toto
(
1
)
Bez końca
(
1
)
Slide
(
1
)
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Piotr Bosacki
Niki Lindroth Von Bahr
Blu
Izabela Plucińska
Marta Pajek
Małgorzata Bosek
Theodore Ushev
Zbigniew Czapla
Anca Damian
Don Hertzfeldt
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.