PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 315
ocen
6,8 10 1 40315
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

mógł się przenieść w przeszłość. Ona ciągle by tam była. Ja jakbym stracił moją dziewczynę to
powtarzałbym nawet jedną godzinę w nieskończoność w kółko tylko, żeby ją znów ujrzeć:)

użytkownik usunięty
nerowing

Powtarzałbyś dzień jej śmierci? Jesteś sadystą :D Przeszkodą było to, że ciągłe takie pojawianie się byłoby jeszcze bardziej niebezpieczne (bo mógłby spotkać siebie samego z przeszłości w tym samym czasie). Mam nadzieję, że zrozumiałeś moje wypociny ;)

ocenił(a) film na 2

Znaczy chodziło mi, że bym się cofał dwa lata wstecz np. i na dwa dni przed jej śmiercią znów cie cofam o dwa lata<mi samemu ciężko to zrozumieć co napisałem teraz napisałem:p>

użytkownik usunięty
nerowing

Nie dałoby rady. Jeśli dwa lata temu byłeś z nią w kawiarni i cofasz się do tamtego momentu to wpadłbyś na nią i samego siebie w kawiarni.

ocenił(a) film na 7
nerowing

A wg mnie mogl zabrac ja do maszyny i razem mogli przeniesc sie do innych czasow.

luquepl

Dokladnie. Myślałem ze tak zrobi, ale wkoncu to czlowiek, odpuscil sobie i elo.

ocenił(a) film na 7
Yatsechin

Nie mógł jej zabrać bo wtedy by nie umarła, on by nie zbudował maszyny więc nie mógłby jej zabrać więc ona by umarła etc, standardowy paradoks dziadka, w filmie zresztą wspomniany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones