PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 318
ocen
6,8 10 1 40318
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

Co prawda jestem miłośnikiem kryminałów, ale to była bardzo mila odmiana, polecam.

użytkownik usunięty
gogger_pl

Szczerze ja wolę film z 1960 r. polecam obejrzeć na pewno warto.

ocenił(a) film na 8

Film bardzo przyjemny, dobrze się ogląda - odświeżona wersja jest równie dobra co oryginała, oczywiście przystosowana do 21 wieku ;) oby więcej takich produkcji.

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

Ta wersja podoba mi się nieznacznie bardziej od poprzedniczki. W starszej produkcji trochę mnie denerwowało że wszystko tam tłumaczą jak 5 letniemu dziecku, w nowszej wersji ciekawsza jest również koncepcja zagłady. Ogólnie oba filmy dobre, polecam obejżeć, żeby się przekonać jak się zmienia podejście do filmów ;)

ocenił(a) film na 8
druiddex

Tak jak najbardziej stare filmy mają strasznie dużo tekstu (po prostu nie było jak pokazać akcji) teraz jest więcej scen, akcji i efektów których nie trzeba opisywać. Najgorsze jest jednak to że większość osób nie docenia nowych produkcji/remaków - bo stare było lepsze dla zasady, taka mentalność.
Ja skromnie przyznam że również wolę tą wersję - chyba jest najlepsza. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones