PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 315
ocen
6,8 10 1 40315
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

Wehikuł czasu

ocenił(a) film na 6

Trudno mi oceniać ten film.Początek super, chociaż szkoda że nie udało mi się uratować dziewczyny. Później było strasznie nudno i tak przez dużą część filmu,może pod koniec coś się zadziało i tyle. Film zapowiadał się bardzo dobrze niestety mnie rozczarował.

eizagonzalez

Właśnie oglądam. Zgiń za ten spojler.

ocenił(a) film na 5
eizagonzalez

Bo nie ogląda się remaków tylko oryginały.
Remake w 99% przypadków jest gorszy i tak też jest w tym przypadku.

Wehikuł czasu 1960 imdb 7,6
Wehikuł czasu 2002 imdb 5,9

Najgorszą porażką był remake Planety małp 2001
Oryginał ze świetnym scenariuszem, klimatem, a remake nudny i pozmieniany we wszystkim na gorsze,
a mieli budżet 100mln.
Planeta małp 1968 imdb 8,0
Planeta małp 2001 imdb 5,7

ocenił(a) film na 7
returner

Ja również, chcąc sprawdzić opinie, przed obejrzeniem filmu zobaczyłem spojler od Ciebie. To się oznacza!!!

ocenił(a) film na 6
returner

Nie zawsze ta reguła, że remake jest gorszy się sprawdza. Patrz Scarface.

ocenił(a) film na 10
Curt90

Oba filmy są na podstawie książki więc to nie remake tylko kolejna adaptacja ludzie błagam trochę wiedzy najpierw.

Wersja z 2002 jest bliższa książce więc jest moim zdaniem lepsza.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

Nigdzie nie pisałem, że to remake. Pisałem jedynie, że nie zawsze"rimejki" są gorsze od oryginałów.

ocenił(a) film na 10
Curt90

Nie no Ciebie się to nie dotyczy, ale wiele osób sugeruje że wersja 2002 jest remakiem poprzedniej a to nieprawda. To jakby zarzucać Quo Vadis że jest remakiem poprzedniego.

I tak wszystko się rozbije o to czy aktorzy zagrali dobrze i czy film się spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones