Orlando JonesI

6,8
2 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Jones

Tyler James Williams i Orlando są bardzo do siebie podobni. Gdy zobaczyłam jeden z odcinków "Everybody hates Chris" gdzie grali razem... wyglądali jak ojciec z synem:-) (odcinek 2x14)

kate_iwtb

Może trochę, ale podobieństwo wręcz bliźniacze można zauważyć dopiero pomiędzy Orlando Jamesem i Jeffem Goldblumem. Niestety, nie jestem pierwszym, który na to wpadł:
http://images.cheezburger.com/completestore/2009/10/30/129013750656822054.jpg

jaca111

Nigdy nie mogę spamiętać jak się Orlando nazywa i jedyne co mi wtedy przychodzi do głowy to "Czarny Jeff Goldblum". Coś w tym jest :)

rukia_4

Ja go tam pomyliłem z Isaiah'em Washingtonem.

kate_iwtb

A ja właśnie w gazecie zobaczyłam zdjęcie nad opisem filmu "Bliski wróg" - jak to zwykle na takich miniaturkach, nie widać aż tak dokładnie twarzy, ale pierwsze co pomyślałam, to Noah z "The Walking Dead". Nie pamiętałam jednak nazwiska aktora, a w opisie filmu było "Orlando Jones", więc musiałam poszukać nazwiska serialowego Noah. Zdziwiłam się, że to nie ta sama osoba, bo podobieństwo jest spore. Fajnie, że ktoś jeszcze to zauważył. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones